Rozszerzenia domen .konskowola.pl, .lebork.pl oraz .limanowa.pl

Rozszerzenia domen .kaszuby.pl, .kepno.pl oraz .kobierzyce.pl
Listopad 2, 2018
Rozszerzenia domen .accountants, .actor oraz .adult
Grudzień 15, 2018

Domena .konskowola.pl

Końskowola to gmina wiejska, która znajduje się w województwie lubelskim w powiecie puławskim. Według danych z marca 2011 roku gminę tę, zamieszkiwało ponad 9 tysięcy osób. Domena .konskowola.pl należą do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne są najczęściej wykorzystywane w celu promocji przedsiębiorstw, szkół oraz organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Możesz zrobić to na www.cal.pl/transfer-domen. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: lord.konskowola.pl, gok.konskowola.pl, sds.konskowola.pl, word.konskowola.pl, drzewka.konskowola.pl oraz turystaw.konskowola.pl.

Domena .lebork.pl

Lębork to miasto zlokalizowane w województwie pomorskim, siedziba powiatu lęborskiego. Miasto leży w pradolinie Redy-Łeby, nad Łebą i jej dopływem Okalicą na północnym krańcu Puszczy Kaszubskiej. Lębork to ośrodek przemysłu elektromaszynowego, spożywczego, mineralnego oraz lekkiego. Domena .lebork.pl to domena regionalna, cechująca się o wiele niższym kosztem rejestracji oraz odnowienia, niż domena krajowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: sp3.lebork.pl, pce.lebork.pl, csir.lebork.pl, przedszkole9.lebork.pl, muzeum.lebork.pl, pogon.lebork.pl, zsgzia.lebork.pl, panas.lebork.pl, przedszkole1.lebork.pl, lo1.lebork.pl oraz biblioteka.lebork.pl.

Domena .limanowa.pl

Limanowa to miasto zlokalizowane w południowej Polsce, w województwie małopolskim. Położone jest w Beskidzie Wyspowym, w kotlinie górskiej u zbiegu kilku potoków: Mordarka, Jabłoniec oraz Starowiejskiego, nad potokiem Sowlina. Domena .limanowa.pl należy do kategorii domen regionalnych, wykorzystywanych w celu promowania przedsiębiorstw, szkół i organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która zajmuje się tą domeną to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nie ma żadnych większych wymagań, które trzeba spełnić, aby zarejestrować tą domenę. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: miasto.limanowa.pl, bs.limanowa.pl, powiat.limanowa.pl, nieruchomosci.limanowa.pl, pinb.limanowa.pl, zsnr1.limanowa.pl, muzeum.limanowa.pl, cku.limanowa.pl, pzd.limanowa.pl oraz mbp.limanowa.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok